• تغییر کاربری زمین
  تغییر کاربری زمین
 • ثبت شرکت برند
  ثبت شرکت برند
 • رتیه بندی شرکتها پیمانکاران
  رتیه بندی شرکتها پیمانکاران
 • اجرای اسناد رسمی
  اجرای اسناد رسمی
 • خدمات مالیاتی
  خدمات مالیاتی

4.6655518394649 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

moshaverehبرای انجام هر کار نخسین قدم مشاوره است.
مشاور خوب با حمایت از کارفرما جهت ارتقاء وضعیت کسب و کار وی سبب میشود زمان و هزینه به حداقل رسیده و رضایت مشتری نیز حداکثر گردد.

مشاوران موسسه حقوقی عدالت گستران آمادگی دارند تا به‌صورت کاملاً رایگان نوع تجارت و نحوه عملکرد و اهدافتان را بررسی نموده و بهترین راه موجود را در تمامی مسائل اعم از ثبت شرکت داخلی و خارجی، ثبت برند، کارت بازرگانی، کد اقتصادی وغیره به شما ارائه دهند. همچنین در مباحث معاملات و دعاوی حقوقی نیز این موسسه و کارشناسان مجرب آن آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می‌باشد.

خدمات مشاور حقوقی

مشاور حقوقی به تمامی اصول و قوانین حقوقی تسلط دارد و می‌تواند امور حقوقی سازمان یا شرکت را تنظیم و تهیه کند. مشاوران حقوقی می‌توانند تمامی پرونده‌های حقوقی و دعاوی شرکت را بررسی کنند. همچنین ارائه مشاوره حقوقی به کارکنان که در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت‌ها، انعقاد قراردادها و تفاهم نامه‌های بین سازمانی و سایر امور حقوقی دستگاه، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه، مزایده، جمع آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت در محاکم قضایی و … به تخصص نیاز دارد که در این رابطه مشاور حقوقی به تمامی این امور مسلط است و می‌تواند مدیران را یاری دهد.

مشاورحقوقی ثبت شرکت

قبل از اینکه شرکت به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند و در بسیاری از موارد ثبت شرکت به تعویق می افتد که ضرر آن متوجه شرکت و موسسان می‌شود. حال اگر شرکت‌ها مشاور حقوقی استخدام کرده باشند، در زمان ثبت شرکت با هیچ مشکلی مواجه نخواهند شد و تمامی مراحل اداری توسط او انجام می‌شود.

 

moshaverehبرای ثبت شرکت مشاور حقوقی موظف است تا به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کند و ابتدا تمامی مدارک مورد نیاز را تهیه کند. سپس مجدداً به اداره ثبت شرکت مراجعه کرده و اسناد را به اداره ثبت تحویل می‌دهد. مشاور حقوقی می‌تواند از سوی مدیر یا موسسان شرکت وکیل و نماینده باشد که در این صورت باید وکالتنامه را در تمامی مراحل ثبت شرکت به همراه داشته باشد. در صورتی که مدارک ناقص باشند، مشاور حقوقی موظف است تا برای تکمیل آنها اقدام کند.

پس از اینکه ثبت شرکت به اتمام می‌رسد، این بار نوبت به اخذ کد اقتصادی است که مشاور حقوقی برای دریافت آن به اداره مالیات مراجعه می‌کند. دریافت کد اقتصادی با طی کردن مراحل اداری آن انجام می‌شود که به دلیل تسلط مشاور حقوقی بر امور اداری، این کار سریعتر صورت می‌گیرد.

 

شماره تماس جهت مشاوره تخصصی و رایگان:consultation

۲۲۳۸۶۱۳۹ - ۲۲۳۸۶۱۷۲

۰۹٠٢۲۷۹۱۷۷۸ - ۰۹۱۲۰۳۷۹۱۷۵
فرم دریافت مشاوره

فرم دریافت مشاوره

چنانچه مایلید از خدمات مشاوره رایگان مؤسسه بهره‌مند گردید، می‌توانید از فرم زیر برای مطرح نمودن پرسش خود استفاده نمائید تا مشاوران مؤسسه در حداقل زمان ممکن با شما ارتباط برقرار نموده و پاسخگوی شما باشند.

حساب کاربری ندارید رایگان ثبت نام کنید!

به حساب کاربری خود وارد شوید