1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در این قسمت ما سعی خواهیم کرد تا با ارائه آموزش‌های ساده، سریع و روان این امکان را برای شما ایجاد کنیم تا به نحوی بهتر از محتویات این سایت بهره بگیرید. ما سعی خواهیم کرد تا به شما درباره فناوری‌ها، ابزارها، نیازها و یا موارد دیگری که شما برای استفاده مناسب از این سایت نیازمندید اطلاعات کافی ارائه کنیم. 

نیازمندیها


برای آنکه بتوانید از این سایت استفاده کنید، شما نیاز دارید تا از یک سری امکانات اولیه (مانند رایانه، مودم، اتصال به شبکه اینترنت)، یک سری آموزش‌های اولیه (مانند نحوه اتصال به اینترنت، چگونگی باز کردن و مرور سایت‌ها) و یک سری نرم‌افزارها ازجمله سیستم‌عامل و مرورگر بهره‌مند باشید. اگر شما از این امکانات و نرم‌افزارها بهره‌مند نباشید قادر نخواهید بود که از خدمات ما در این سایت استفاده کنید، همچنین اگر آموزش‌های لازم را نیز ندیده‌اید، شما یک نیاز جدی به آموزش در این خصوص دارید. ما فرض می‌کنیم که شما از تمام امکانات، نرم‌افزارها و آموزش‌های ذکرشده بهره‌مند هستید.


 

شرایط بهره‌گیری از سایت


اگر شما نیازمندی‌های لازم برای استفاده از خدمات ما در این سایت را دارید، پیش از هر چیز باید برای بهره‌گیری از خدمات ما نسبت به قوانین بهره‌گیری از آنها آگاه باشید. ما خدمات خود را تحت شرایط معینی ارائه می‌کنیم و استفاده شما از خدمات خود را، به معنای پذیرش آن شرایط از سوی شما تلقی می‌کنیم. پیش از آنکه به کار با این سایت ادامه دهید، زمانی را صرف مطالعه شرایط و قوانین بهره‌گیری از خدمات و خط‌مشی حفظ حریم خصوصی کاربران قرار دهید تا از چگونگی ارائه خدمات ما به‌خوبی آگاه شوید و همچنین در مورد چگونگی حفاظت از حریم خصوصی خود مطلع گردید.


 

زبان سایت


این سایت در حال حاضر خدمات خود را تنها به تعداد محدودی زبان که شامل موارد زیر است ارائه می‌کند:

خدمات ما تحت این زبان‌ها پشتیبانی و نگهداری می‌شود و ما از این زبان‌ها برای برقراری ارتباط با کاربرانمان استفاده خواهیم کرد. در هر زمان لیست معتبری از زبان‌هایی که خدمات ما تحت آنها ارائه می‌شود را می‌توانید در قسمت بالا ـ چپ صفحه مشاهده نمایید و در صورت تمایل برای تغییر زبان سایت، با کلیک بر روی هرکدام از آنها زبان موردنظر خود را انتخاب کنید. ما سعی می‌کنیم هر چه زودتر خدمات خود را برای سایر زبان‌ها ازجمله روسی، اسپانیایی، چینی و هندی نیز ارائه نماییم.

ما آگاه هستیم که بسیاری از کشورها ازجمله افغانستان، تاجیکستان و بسیاری از ساکنین مناطق آسیای میانه، قفقاز، حاشیه جنوبی خلیج‌فارس به همراه بسیاری از افراد، کشورها و ملت‌های دیگر نیز به زبان پارسی سخن می‌گویند. ما ضمن احترام برای هویت و فرهنگ تمام کسانی که از این زبان‌ها استفاده می‌کنند، تنها به دلیل محدودیت فنی از یک پرچم برای نمایش هر زبان استفاده کردیم.

اما اگر شما همچنان مایل هستید خدمات ما در این سایت را به زبانی غیر از زبان‌های رسمی که ما از آنها پشتیبانی می‌کنیم دریافت کنید می‌توانید با کمک سرویس‌های مترجم مانند سرویس مترجم متن گوگل و یا سرویس مترجم متن بینگ محتویات سایت را به زبان دلخواه خود بازگردانید.


 

مرورگر


این سایت به‌گونه‌ای طراحی‌شده که با انواع مرورگرها ازجمله Safari ،Internet Explorer ،FireFox ،Chrome و Opera سازگار بوده و ضمن نمایش ظاهری یکسان، قابلیت‌های مشابهی ارائه دهد.

همچنین ما سعی نمودیم تا از نسخه‌های قدیمی‌تر این مرورگرها نیز پشتیبانی کنیم، اما ازآنجاکه برای طراحی زیباتر و بهینه‌تر از HTML5 و CSS3 استفاده شده است، بهتر است در برخی موارد ـ که مرورگرهای قدیمی نمی‌توانند از آن پشتیبانی کنند ـ از نسخه‌های جدیدتر این مرورگرها استفاده نمایید تا بتوانید سایت را ساده‌تر، ایمن‌تر و سریع‌تر مرور نمایید.
ما بیشتر قسمت‌های این سایت برای نمایش مناسب در مرورگرهای دیگر مورد آزمون قراردادیم، اما درهرحال این سایت تحت FireFox طراحی‌شده و توسعه‌یافته است. لذا ما به شما توصیه می‌کنیم از این مرورگر برای مشاهده سایت استفاده نمایید.

به‌منظور مشاهده بهتر سایت‌ها و همچنین امنیت بیشتر خودتان بهتر است همواره از آخرین نسخه مرورگرها استفاده نمایید.

در زیر مرورگرهای پیشنهادی برای مشاهده سایت و ارجاع لازم جهت دریافت آخرین نسخه آنها قرار داده شده است.


 

مرور مطالب سایت


help menu top irمنوی بالایی به بهترین و خواناترین شیوه جهت دسترسی به بخش‌های گوناگون سایت طراحی‌شده است. این منو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید به‌راحتی بخش‌های مختلف سایت را ببینید و از نوع ارتباط آنها با یکدیگر مطلع گردید. زیرمجموعه‌ها و شاخه‌های مختلف را ملاحظه نموده و به‌سادگی بتوانید به هر قسمتی که مایلید وارد شوید.
علاوه بر این منو، طراحان سایت با قرار دادن دسترسی‌های لازم، در قسمت‌های کناری این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند که به مواردی مانند «پر بازدیدترین مطالب»، «سایر مطالب این بخش» و «کلمات محبوب» که بیشتر موردعلاقه کاربران است، دسترسی‌های ساده‌تری وجود داشته باشد.

help menu side irمنوی کناری که با عنوان «منوی کاربر» مشخص‌شده است، بخصوص زمانی که از دستگاه‌های همراه (که صفحات نمایشگر کوچکی دارند) استفاده می‌نمایید یکی از دسترسی‌های مهم برای پرکاربردترین قسمت‌های سایت است.
این منو در بالا ـ سمت چپ و به شکل مشخص‌شده است. در این منو بخش‌های زیر را می‌توانید ملاحظه نمایید:

‌ ‌ ‌ خانه‌ ‌ ‌ درباره ما‌ ‌ ‌ مشتریان ما‌ ‌ ‌ مجوزها و تأییدیه‌ها ‌ ‌ ‌ اخبار‌ ‌ ‌ مقالات‌ ‌ ‌ تولیدات شرکت‌ ‌ ‌ راهکارها‌ ‌ ‌ فروشگاه‌ ‌ ‌ نقشه سایت‌ ‌ ‌ ارتباط با ما‌ ‌ ‌ تماس با ما 

نقشه سایت


چنانچه از طریق دسترسی‌های موجود نتوانستید به مطلب موردنظر خود دسترسی پیدا کنید، می‌توانید به نقشه سایت مراجعه نمایید.
در این صفحه یک نمای کامل از منوی اصلی و ساختار سایت را مشاهده خواهید نمود. این صفحه به شما کمک می‌کند تا علاوه بر یافتن مطلب موردنظر خود، با ساختار سایت آشنا شده و ازاین‌پس بتوانید به‌راحتی مطالب موردنظر خود را بیابید.

help sitemap ir

 

جستجو در سایت


help search irاگر برای مرور مطالب سایت از طریق منوها مشکل دارید و یا نتوانستید مطلب موردنظر خود را از طریق نقشه سایت بیابید، می‌توانید از طریق جستجو در سایت به مطلب موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.
شما با واردکردن قسمتی از متن موردنظر و فشردن کلید ورود (Enter) می‌توانید نتایج جستجو را مشاهده نمایید.

با انجام جستجو تمامی مطالبی که حاوی متن مورد جستجو باشند به‌صورت یک فهرست نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان این فهرست، مطلب موردنظر خود را مشاهده نمایید.


 

خبرخوان


help feed ir
تصور کنید که دوست دارید همیشه مطالب چند سایت را بخوانید. برای این کار مجبور هستید که هرروز از همه این سایت‌ها بازدید نمایید. این کار چندان ساده نیست و وقت‌گیر است. شما باید هرروز زمان زیادی در انتظار باز شدن صفحات اینترنتی بنشینید و تازه اصلاً هم معلوم نیست که سایت موردنظر شما به‌روز شده باشد!
خبرخوان فناوری‌ای است که می‌تواند گشت‌وگذار شما در اینترنت را متحول کند. خبرخوان راهی سریع و بدون دردسر برای دسترسی به آخرین اخبار و نوشته‌های سایت‌هاست. خبرخوان‌ها ابزارهایی هستند که به کاربر کمک می‌کنند تا بدون مراجعه مستقیم به یک سایت و به کمک روش‌های ابزارهای دیگر به مطالب یک سایت در کنار سایر سایت‌های موردعلاقه دسترسی داشته باشند و از آخرین مطالب منتشرشده مطلع گردد.
اگر تصاویر و اضافات گرافیکی و تبلیغات هر سایت را حذف کنیم و فقط مطالب جدید هر سایت را باقی بگذاریم، چیزی که باقی می‌ماند، خوراک سایت است، به‌عبارت‌دیگر خبرخوان، نسخه «فقط متن» سایت‌ها هست.


ما برای کاربران مشتاق که علاقه‌مندند همواره از آخرین مطالب سایت ما بهره‌مند گردند، یک خبرخوان در نظر گرفتیم تا به‌سادگی به آخرین اخبار، مقالات، خدمات و محصولات ما دسترسی داشته باشند.

خبرخوان آخرین مطالب سایت به نشانی http://meeadict.ir/feed.rss در دسترش شماست.


 

شبکه‌های اجتماعی


امروزه رسانه‌های اجتماعی به یک مهارت جدید و مهم برای همه تبدیل شده‌اند. دسترسی میلیون‌ها کاربر به شبکه‌های اجتماعی باعث شده تا این رسانه‌ها در کانون توجه جوامع مدرن قرارگرفته و از محبوبیت قابل‌توجهی به‌خصوص در میان نسل جوان، برخوردار شوند.
ازجمله مزیت‌های شبکه‌های اجتماعی دسترسی آسان دوطرفه میان گروهی از افراد است که به دلیل مشترکی گرد هم آمده‌اند.

ازآنجاکه، نظرات کاربرانمان برای ما مهم است و ما مایلیم هر چه بیشتر با آنها در تعامل باشیم گروهی از شبکه‌های اجتماعی را راه‌اندازی نمودیم. ما سعی می‌کنیم نظرات کاربران مختلف را در شبکه‌های مجازی شنیده و به آنها به‌درستی و به‌سرعت پاسخ دهیم. ما سعی خواهیم کرد تا ارتباطات گسترده و حرفه‌ای میان کاربرانمان ایجاد کنیم تا از این طریق کاربران ما باهم افزایی ناشی از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی دستاوردهای بیشتری داشته باشند.

شما با همراهی ما در شبکه‌های اجتماعی این امکان را برای ما فراهم می‌آورید تا ما با کمک شما بتوانیم خدماتی بهتر عرضه کنیم و تجربه یک زندگی بهتر را همراه باهم فراهم نماییم و با همراهی سایر کاربران ما تجربه‌ای بهتر در بهره‌گیری از خدمات ما داشته باشید.
لطفاً توجه نمایید که تنها حضور شرکت در شبکه‌های اجتماعی محدود به مواردی است که از طریق این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود و سایر صفحات به‌هیچ‌عنوان با این شرکت در ارتباط نیست، برای کسب اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه نمایید.

در شبکه‌های اجتماعی همراه ما باشید


 

تبلیغات


تبلیغات یکی از مهم‌ترین روش‌های کسب درآمد ماست؛ اما تبلیغات برای ما تنها یک منبع درآمد نیست بلکه راهی است تا از طریق آن بتوانیم با کمک به سایر کسب‌وکارها موجب ارتقاء و تعالی آنها شویم.
اگر مشتاقید که در این خصوص فعالیتی داشته باشید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً به این قسمت مراجعه نمایید.

مشتریان ما