1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرم افزار معرفی نامزدهای انتخاباتی در نجف آباد رونمایی شدنجف آباد،اصفهان – ایرنا- نخستین سامانه ویژه انتخابات با هدف معرفی نامزدهای مجلس دهم شورای اسلامی توسط یک تیم نرم افزاری در نجف آباد طراحی شد و در اختیار کاربران اینترنت و گوشی‌های همراه قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، با شروع مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی دهمین مجلس شورای اسلامی، نرم افزار موسوم به 'کاندید اصلح' به معرفی نامزدهای انتخاباتی می‌پردازد.

این نرم افزار که از طریق گوشی‌های هوشمند قابل دریافت است، با ارائه امکاناتی از قبیل قراردادن متن، عکس و تیزرهای تبلیغاتی هر نامزد در صفحه‌ای جداگانه، دریچه‌ای جدید رو به سوی کاربران فضای مجازی گشوده است.

سرپرست تیم طراح این نرم افزار روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: دسترسی آسان کاربران به پروفایل هر یک از نامزدها، مشاهده سوابق، زندگینامه و اهداف از ویژگی‌های این برنامه است.

وی اضافه کرد: حذف تبلیغات کاغذی و صرفه جویی در منابع طبیعی و مالی، اقبال عمومی بخاطر حجم بالای استفاده کاربران از فضای مجازی و همچنین بازدید لحظه‌ای و همزمان از آخرین مطالب بارگذاری شده توسط نامزد مورد نظر از مزیت‌های دیگر این نرم افزار به شمار می‌رود.

نرم افزار اندروید این سامانه برای اطلاع رسانی به مردم کشور از طریق

آدرس www.candideaslah.com قابل دریافت است.

در حوزه انتخابیه شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون 53 نفر برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده بودند که پنج نفر انصراف دادند، شش نفر احراز صلاحیت نشدند و 42 نفر توسط هیات اجرایی حوزه انتخابی شهرستان تایید صلاحیت شدند.

در نتیجه 13 نفر از این افراد توسط شورای نگهبان برای حضور در صحنه انتخابات و رقابت برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی مجوز فعالیت گرفتند.

مردم این دو شهرستان، یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

شهرستان نجف آباد با حدود 300 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری و شهرستان تیران و کرون با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری غرب اصفهان واقع است.

منبع:ایرنا

مشتریان ما