1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از اینکه از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنید، سپاسگزاریم!

در شرکت میعاد گستران آتیه، ما به‌خوبی از اعتماد کاربرانمان نسبت به خود آگاهیم و محافظت از حریم خصوصی آنها را وظیفه خود می‌دانیم. ما عقیده داریم که شفافیت و داشتن حق انتخاب، اساس و پایه حریم خصوصی را تشکیل می‌دهد. برای کمک به شما در جهت اتخاذ تصمیمات آگاهانه درباره حریم خصوصی خود، ما در تلاشیم تا به شما نشان دهیم چه اطلاعاتی را هنگامی‌که از محصولات و خدمات ما در این مجموعه استفاده می‌کنید جمع‌آوری می‌کنیم و از این اطلاعات چگونه در جهت بهبود خدمات خود استفاده می‌کنیم. همچنین می‌خواهیم در صورت امکان درباره اطلاعاتی که به ما و سایرین ارائه می‌کنید، به شما حق انتخاب‌های معناداری ارائه کنیم.

بر همین اساس، سیاست‌های کلی حفظ حریم شخصی کاربران ما به شرح زیر خواهد بود: 

مقدمه


در این سایت خدمات مختلفی ارائه می‌شود و روش‌های مختلفی برای استفاده از آنها وجود دارد، اما هنگامی‌که شما مثلاً با ایجاد یک حساب کاربری اطلاعاتی را با ما به اشتراک می‌گذارید، ما می‌توانیم این خدمات را به‌گونه‌ای بهتر ارائه نماییم مثلاً نتایج جستجو و تبلیغات مرتبط‌تری را به شما نمایش دهیم یا اینکه به شما در برقراری ارتباط با افراد کمک کنیم.
این شرکت تمام سعی خود را برای ایجاد یک محیط امن و پایدار جهت ارائه خدمات مطلوب بکار بسته است و به شما اطمینان می‌دهد که حریم خصوصی کاربران خود را محترم شمرده و از آن صیانت نماید. در این قسمت ما سعی می‌کنیم درحالی‌که شما از خدمات ما بهره می‌گیرید به‌طور شفاف درباره نحوه استفاده اطلاعات شما توسط ما و همچنین روش‌های محافظت از حریم خصوصی خود توسط این شرکت اطلاع داشته باشید.

در این خط‌مشی رازداری ما سعی کرده‌ایم، موارد زیر را تا حد امکان به‌سادگی شرح دهیم:

 • اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط ما و علت جمع‌آوری آنها؛

 • چگونگی استفاده ما از آن اطلاعات؛

 • گزینه‌هایی مانند نحوه دسترسی و به‌روزرسانی اطلاعات که توسط ما ارائه می‌شود؛

حریم خصوصی شما برای ما اهمیت دارد، ازاین‌رو چه به‌تازگی کاربر میعاد شده‌اید و یا مدت‌زمان زیادی است که کاربر آن هستید، کمی وقت بگذارید تا با شیوه‌های کاری ما آشنا شوید و در صورت وجود هرگونه پرسش با ما تماس بگیرید.

لطفاً توجه نمائید که در کنار خط‌مشی حفظ حریم خصوصی کاربران، ما خدمات خود را تحت شرایط معینی ارائه می‌کنیم و استفاده شما از خدمات خود را، به معنای پذیرش شرایط و قوانین بهره‌گیری از خدمات از سوی شما تلقی می‌کنیم. پیش از آنکه به کار با این سایت ادامه دهید، زمانی را صرف مطالعه شرایط و قوانین بهره‌گیری از خدمات قرار دهید تا از چگونگی ارائه خدمات ما به‌خوبی آگاه شوید. همچنین در مورد چگونگی حفاظت از حریم خصوصی خود همین مطلب را مطالعه نمائید.


 

اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم


ما اطلاعات را با این هدف جمع‌آوری می‌کنیم تا با کمک آنها بتوانیم خدمات بهتری را در اختیار تمام کاربران خود قرار دهیم. از تشخیص موارد پایه‌ای مانند اینکه شما به چه زبانی صحبت می‌کنید گرفته تا موارد پیچیده‌تر مانند اینکه شما کدام‌یک از تبلیغات را از همه مفیدتر تشخیص داده و یا اینکه چه افرادی به‌صورت آنلاین برای شما اهمیت بیشتری دارند.

ما اطلاعات را به دو روش جمع‌آوری می‌کنیم:

 • اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید.

  برای برخی از خدمات ما لازم است که ثبت‌نام کنید. ما اطلاعات شخصی مانند نام، رایانامه، شماره تلفن یا شماره کارت اعتباری شما را از شما می‌پرسیم. اگر بخواهید از تمامی مزایای ویژگی‌های به اشتراک‌گذاری ارائه‌شده توسط ما بهره‌مند شوید، ممکن است ما از شما بخواهیم که یک نمایه عمومی که ممکن است شامل نام و عکس شما باشد، نیز ایجاد کنید.

 • اطلاعاتی که ما به‌واسطه استفاده شما از خدمات خود دریافت می‌کنیم.

  ما ممکن است اطلاعاتی درباره خدماتی که شما از آنها استفاده می‌کنید و نحوه استفاده شما از آنها جمع‌آوری کنیم، مانند زمانی که از سایتی بازدید می‌کنید که از خدمات تبلیغاتی ما استفاده می‌کند، یا زمانی که تبلیغات و محتوای ما را مشاهده کرده و با آنها ارتباط برقرار می‌کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

 • اطلاعات دستگاه

  ما ممکن است اطلاعات مرتبط با دستگاه (مانند مدل سخت‌افزار، نسخه سیستم‌عامل، شناسه‌های خاص دستگاه و اطلاعاتی درباره شبکه تلفن همراه ازجمله شماره تلفن شما) را جمع‌آوری کنیم. در این موارد ممکن است ما شناسه‌های دستگاه یا شماره تلفن شما را با حساب کاربری‌تان مرتبط سازیم.

 • اطلاعات گزارش

  هنگام استفاده از خدمات ما یا زمانی که محتوای ارائه‌شده توسط ما را مشاهده می‌کنید، ممکن است به‌طور خودکار برخی اطلاعات خاص را جمع‌آوری کرده و در گزارش‌های سرور نگهداری کنیم. این ممکن است شامل این موارد شود:

  • جزئیات مربوط به نحوه استفاده شما از خدمات ما، از قبیل عبارت‌های جستجوی شما؛

  • ارتباط تلفنی مانند شماره تلفن شما، شماره تلفن فرد تماس‌گیرنده، شماره‌هایی که تماس به آنها انتقال‌یافته، ساعت و تاریخ تماس‌ها، مدت‌زمان تماس‌ها، اطلاعات مسیریابی پیامک و انواع تماس‌ها؛

  • نشانی پروتکل اینترنتی؛

  • اطلاعات فعالیت‌های دستگاه مانند خرابی‌های ایجادشده، فعالیت سیستم، تنظیمات سخت‌افزاری، نوع مرورگر، زبان مرورگر، تاریخ و ساعت درخواست شما و مسیر ارجاعی؛

  • کوکی‌هایی که ممکن است به‌طور خاص مرورگر یا حساب کاربری شما را مشخص نمایند؛

 • اطلاعات مکان

  هنگامی‌که شما از یکی از خدمات ما که مکان در آن فعال است استفاده می‌کنید، ما ممکن است اطلاعاتی درباره مکان واقعی شما، مانند سیگنال‌های GPS که توسط تلفن همراه ارسال می‌شود را جمع‌آوری و پردازش کنیم. ما همچنین ممکن است از فناوری‌های مختلف، مانند داده‌های حسگر دستگاه شما که به‌عنوان‌مثال ممکن است اطلاعاتی را درباره نقاط دسترسی Wi-Fi و برج‌های سلولی موجود در نزدیکی شما ارائه کند، برای تعیین مکان استفاده کنیم.

 • شماره‌های خاص برنامه

  برخی از خدمات دارای یک شماره برنامه خاص هستند. این شماره و اطلاعات مربوط به نصب شما (مانند نوع سیستم‌عامل و شماره نسخه برنامه) که ممکن است هنگام نصب یا حذف یک از خدمات ما یا زمانی که سرویس به‌طور دوره‌ای با سرورهای ما تماس برقرار می‌کند، به‌عنوان‌مثال برای به‌روزرسانی‌های خودکار، برای ما ارسال شود.

 • ذخیره‌سازی محلی

  ما ممکن است با استفاده از روش‌هایی مانند ذخیره‌سازی مرورگر وب (ازجمله HTML5) و حافظه‌های پنهان داده برنامه، اطلاعاتی (ازجمله اطلاعات شخصی) را جمع‌آوری کرده و به‌صورت محلی در دستگاه شما نگهداری کنیم.

 • کوکی‌ها و شناسه‌های ناشناس

  هنگامی‌که شما از سایت‌های ما دیدن می‌کنید، ما از فناوری‌های بسیاری برای جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات استفاده می‌کنیم و این امر ممکن است شامل ارسال یک یا تعداد بیشتری کوکی یا شناسه ناشناس به دستگاه شما باشد. همچنین وقتی شما با خدماتی که ما به شرکای خود ارائه می‌کنیم (ازجمله سرویس‌های تبلیغی یا ویژگی‌های دیگری که ممکن است در سایت‌های دیگر ظاهر شوند) در تعامل هستید، ما از کوکی‌ها و شناسه‌های ناشناس استفاده می‌کنیم.


 

ما چگونه از اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌ایم استفاده می‌کنیم


ما اطلاعاتی که از تمام خدمات خود جمع‌آوری کرده‌ایم را برای ارائه، حفظ و نگهداری، محافظت و بهبود خدمات خود و همچنین توسعه خدمات جدید و محافظت از این سایت و کاربران خود استفاده می‌کنیم. ما همچنین از این اطلاعات برای ارائه محتوای شخصی‌سازی‌شده به شما مانند ارائه نتایج جستجو و تبلیغات مرتبط‌تر، استفاده می‌کنیم.

ما ممکن است نامی که شما برای نمایه خود ارائه می‌کنید را برای تمام خدماتی که به یک حساب کاربری نیاز دارند، استفاده کنیم. بعلاوه، ما ممکن است نام‌های قدیمی وابسته به حساب شما را تعویض کنیم تا شما در تمام خدمات ما به‌صورت یکسان شناخته شوید. اگر سایر کاربران اطلاعاتی که سبب شناسایی شما می‌شود مانند رایانامه شما را داشته باشند، ممکن است ما آن قسمت از اطلاعات نمایه شما را که برای همه افراد قابل‌مشاهده است، مانند نام و عکس، را به آنها نشان دهیم.

هنگامی‌که شما با ما تماس می‌گیرید، ممکن است سوابقی از تماس‌های شما را نگهداری کنیم تا در برطرف شدن هرگونه مشکل احتمالی به شما کمک کنیم. ما ممکن است از نشانی رایانامه شما برای اطلاع‌رسانی به شما درباره خدمات خود، مانند اطلاع‌رسانی به شما درباره تغییرات و پیشرفت‌هایی که در آینده ایجاد می‌شود، استفاده کنیم.

ما از اطلاعات جمع‌آوری‌شده از کوکی‌ها و سایر فناوری‌ها مانند تگ‌های پیکسل برای بهبود تجربه کاربری شما و کیفیت کلی خدمات خود استفاده می‌کنیم. به‌عنوان‌مثال، ما با ذخیره تنظیمات برگزیده زبان شما می‌توانیم خدمات خود را به زبان دلخواه شما نمایش دهیم.

در هنگام نمایش تبلیغات شخصی‌سازی‌شده به شما، ما هرگز کوکی یا شناسه ناشناس هیچ شخصی را با طبقه‌بندی‌های حساس همچون نژاد، دین، تمایلات جنسی یا وضعیت سلامت مرتبط نخواهیم کرد.

ممکن است اطلاعات شخصی مربوط به یک نوع از خدمات را با اطلاعات سایر خدمات، ازجمله اطلاعات شخصی، ترکیب کنیم، به‌عنوان‌مثال برای اینکه اشتراک‌گذاری با افرادی که می‌شناسید ساده‌تر انجام شود. ما اطلاعات کوکی دو بار کلیک (DoubleClick) را با اطلاعات شخصی که سبب شناسایی شما می‌شود ترکیب نمی‌کنیم، مگر اینکه رضایت شما را در آن مورد کسب کرده باشیم.

ما قبل از استفاده از اطلاعات باهدفی به‌جز موارد عنوان‌شده در این خط‌مشی رازداری، رضایت شما را درباره آن کسب می‌کنیم.

اطلاعات شخصی موجود در سرورهای ما در بسیاری از کشورهای دنیا پردازش می‌شود بنابراین ممکن است اطلاعات شخصی شما در سروری مورد پردازش قرار گیرد که خارج از کشور محل سکونت شما باشد.


 

شفافیت و داشتن حق انتخاب


افراد مختلف نگرانی‌های متفاوتی در ارتباط با حریم خصوصی خود دارند. هدف ما این است که در ارتباط با اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم به‌صورت شفاف عمل کنیم تا شما بتوانید درباره نحوه استفاده از آنها انتخاب‌های معناداری داشته باشید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • بازبینی و کنترل انواع خاصی از اطلاعات مرتبط با حساب کاربری؛

 • مشاهده و ویرایش تنظیمات برگزیده تبلیغات خود، ازجمله دسته‌بندی‌هایی احتمالی موردعلاقه شما؛

 • با از استفاده از ویرایشگر ما برای مشاهده و تنظیم نحوه نمایش نمایه خود برای برخی از افراد خاص استفاده کنید؛

 • افرادی را که با آنها اطلاعات به اشتراک می‌گذارید، کنترل کنید؛

 • اطلاعات مربوط به بسیاری از خدمات ما را دریافت کنید؛

شما همچنین می‌توانید مرورگر خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که تمام کوکی‌ها، ازجمله کوکی‌هایی که همراه با خدمات ما هستند را مسدود کرده یا زمانی که یک کوکی توسط ما تنظیم می‌شود این مورد را نشان دهد. بااین‌وجود، در نظر داشته باشید که در صورت غیرفعال کردن کوکی‌های خود ممکن است بسیاری از خدمات ما به‌درستی کار نکنند، به‌عنوان‌مثال ممکن است ما تنظیمات برگزیده زبان شما را ذخیره نکنیم.


 

دسترسی به اطلاعات شخصی شما و به‌روزرسانی آنها


هرگاه که از خدمات ما استفاده می‌کنید، هدف ما این است که دسترسی به اطلاعات شخصی شما را در اختیارتان قرار دهیم. اگر این اطلاعات اشتباه باشد، ما تلاش می‌کنیم تا روش‌هایی را برای به‌روزرسانی سریع یا حذف آنها در اختیارتان قرار دهیم مگر اینکه لازم باشد آن اطلاعات را برای فعالیت‌های تجاری قانونی یا اهداف قانونی خود حفظ کنیم. ممکن است در هنگام به‌روزرسانی اطلاعات شخصی ما از شما بخواهیم تا هویت خود را تأیید کنید تا بتوانیم نسبت به درخواستتان اقدام کنیم.

ما ممکن است درخواست‌هایی را که بدون دلیل تکراری بوده، نیاز به تلاش‌های فنی بیش‌ازحد داشته (به‌عنوان‌مثال تولید یک سیستم جدید یا تغییر اساسی یک‌رویه موجود)، حریم شخصی سایر افراد را به خطر انداخته، یا کاملاً غیرعملی باشند (مانند درخواست‌هایی که درباره اطلاعاتی است که در نوارهای پشتیبانی قرار دارد)، رد کنیم.

اگر امکان ارائه دسترسی و تصحیح اطلاعات وجود داشته باشد، ما این کار را به‌صورت رایگان انجام می‌دهیم، مگر آنکه برای انجام این کار به تلاش بسیار زیادی نیاز باشد. هدف ما این است که خدمات خود را به‌گونه‌ای نگهداری کنیم تا از تخریب یا از بین رفتن اطلاعات محافظت کنیم. به همین دلیل است که ما پس از حذف اطلاعات از خدمات توسط شما نسخه‌های باقیمانده از سرورهای فعال خود را بلافاصله حذف نکرده و ممکن است که اطلاعات را از سامانه‌های پشتیبان خود حذف نکنیم.


 

چگونگی انتشار اطلاعات


ما اطلاعات مربوط به شما را اجاره نمی‌دهیم، نمی‌فروشیم و یا تقسیم نمی‌کنیم. ما به درخواست هیچ فرد، شرکتی و یا مقامی نسبت به انتشار اطلاعات کاربران خود اقدام نمی‌کنیم. انتشار اطلاعات کاربران این سایت تنها به روش‌های زیر به اشتراک گذارده خواهند شد:

 • اطلاعاتی که شما به اشتراک می‌گذارید

  بسیاری از خدمات ما به شما امکان می‌دهند تا اطلاعات را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید زمانی که اطلاعات را به‌صورت عمومی به اشتراک می‌گذارید، ممکن است این اطلاعات توسط موتورهای جستجو مانند گوگل بر اساس موضوع فهرست‌بندی شوند. خدمات ما گزینه‌های مختلفی را درزمینه اشتراک‌گذاری و حذف محتوا در اختیار شما قرار می‌دهند.

 • اطلاعاتی که ما به اشتراک می‌گذاریم

  ما اطلاعات شخصی را با شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد به اشتراک نمی‌گذاریم، مگر اینکه یکی از شرایط زیر ایجاد شود:

 • با کسب رضایت شما

  درصورتی‌که رضایت شما را کسب کرده باشیم، اطلاعات شخصی شما را با شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد به اشتراک می‌گذاریم. ما برای اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی و حساس شما نیاز به کسب رضایت شما خواهیم داشت.

 • با جلب رضایت از سرپرست‌های دامنه

  اگر حساب شما توسط یک سرپرست دامنه مدیریت می‌شود، (به‌عنوان‌مثال برای کاربران نرم‌افزارهای سازمانی)، سرپرست دامنه و فروشندگانی که پشتیبانی کاربری را برای سازمان شما ارائه می‌کنند به اطلاعات حساب شما دسترسی خواهند داشت (ازجمله رایانامه و سایر داده‌های شما). سرپرست دامنه شما ممکن است بتواند کارهای زیر را انجام دهد:


  برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به خط‌مشی رازداری سرپرست دامنه خود مراجعه کنید.

 • برای پردازش خارجی

  ما اطلاعات شخصی شما را در اختیار شرکت‌های وابسته یا سایر شرکت‌ها یا افراد قابل‌اطمینان قرار می‌دهیم تا آنها را بر اساس دستورالعمل‌های ما و با تبعیت از خط‌مشی رازداری ما و یا سایر اصول محرمانگی و امنیتی، برای ما پردازش کنند.

 • به دلایل حقوقی

  ما اگر مطمئن باشیم که دسترسی، استفاده، حفظ یا ارائه اطلاعات شخصی شما به سایر افراد به‌صورت منطقی لازم و ضروری است برای مقاصد زیر اطلاعات شخصی را با شرکت‌ها، سازمان‌ها یا افراد به اشتراک می‌گذاریم:

  • اجرای هرگونه قانون قابل اعمال، مقررات، روند حقوقی یا درخواست لازم‌الاجرای حکومتی؛

  • اجرای شرایط سرویس قابل اعمال، ازجمله بازرسی تخلف‌های احتمالی؛

  • شناسایی، جلوگیری یا هدف قرار دادن کلاه‌برداری و مشکلات ایمنی یا فنی؛

  • محافظت در برابر نقض حقوق، دارایی یا ایمنی کاربران ما یا عموم افراد به‌گونه‌ای که توسط قانون لازم و مجاز باشد؛


ما ممکن است اطلاعات جمع‌آوری‌شده‌ای را که به‌طور شخصی سبب شناسایی شما نمی‌شود به‌صورت عمومی و با شرکای خود -مانند ناشرین، تبلیغ‌کنندگان یا سایت‌های مرتبط- به اشتراک بگذاریم. به‌عنوان‌مثال، ما برای نمایش میزان استفاده کلی از خدمات خود، ممکن است اطلاعات را به‌صورت عمومی به اشتراک بگذاریم.

در صورت ادغام و فروش دارایی‌ها یا موارد متعلق به آن، ما همچنان محرمانه بودن هرگونه اطلاعات شخصی را حفظ کرده و قبل از انتقال اطلاعات شخصی یا اعمال یک خط‌مشی رازداری متفاوت در رابطه با آنها، این امر را به آن دسته از کاربران موردنظر اطلاع می‌دهیم.


 

امنیت اطلاعات


ما سخت در تلاش هستیم تا از سایت این شرکت و کاربران خود در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیرمجاز، قرار دادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیار داریم محافظت کنیم. در این راستا و به‌طور مشخص ما این اقدامات را انجام می‌دهیم:

 • ما بسیاری از خدمات خود را با استفاده از SSL رمزگذاری می‌کنیم؛

 • هنگام دسترسی به حساب کاربری، امکان تأیید صحت چندمرحله‌ای را فراهم کرده‌ایم و ویژگی مرور ایمن را نیز ارائه می‌دهیم؛

 • ما به‌منظور محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز به سامانه‌ها، اقدامات مربوط به جمع‌آوری اطلاعات، نگهداری و پردازش آنها (ازجمله اقدامات امنیتی فیزیکی) را مورد بازبینی قرار می‌دهیم؛

 • ما امکان دسترسی به اطلاعات شخصی را تنها به آن دسته از کارکنان، پیمانکاران و نمایندگانی که برای پردازش اطلاعات به دانستن آنها نیاز داشته و همچنین افرادی که بر اساس قراردادهای موجود از اصول محرمانگی شدیدی تبعیت می‌کنند محدود کرده‌ایم و درصورتی‌که آنها نتوانند از این اصول پیروی کنند، قرارداد آنها لغو شده یا مورد تنبیه قرار می‌گیرند؛

 • تمام کلمات عبور مورداستفاده در این سایت به‌صورت کاملاً برگشت‌ناپذیر رمزنگاری می‌شود لذا ازنظر فنی امکان افشای هیچ‌کدام از کلمات عبوری که در این سایت استفاده می‌شود، وجود ندارد؛


 

کودکان


هرچند این سایت دارای محتویاتی نیست که برای کودکان، بخصوص کودکان کمتر از 13 سال، مضر باشد اما استفاده کودکان از این سایت بدون اطلاع و نظارت والدین ایشان ممنوع است.


 

حدود کاربرد


خط‌مشی رازداری ما در مورد تمام خدماتی اعمال می‌شود که توسط شرکت میعاد گستران آتیه و مؤسسات وابسته به آن ارائه می‌گردد، ازجمله خدماتی که در سایر سایت‌ها ارائه می‌شود (مانند خدمات تبلیغاتی ما). این خط‌مشی آن دسته از خدمات این شرکت را که دارای خط‌مشی رازداری جداگانه‌ای هستند و از این خط‌مشی تبعیت نمی‌کنند را شامل نمی‌شود.

همچنین خط‌مشی رازداری ما در مورد خدماتی که توسط سایر شرکت‌ها یا افراد ارائه می‌شود، ازجمله محصولات یا سایت‌هایی که در نتایج جستجو به شما نشان داده می‌شود، سایت‌هایی که از خدمات ما استفاده می‌کنند یا سایر سایت‌هایی که از طریق خدمات ما دارای پیوند هستند اعمال نمی‌شود. اقدامات اطلاعاتی سایر شرکت‌ها و سازمان‌هایی که خدمات ما را تبلیغ می‌کنند و ممکن است از کوکی‌ها، تگ‌های پیکسل و سایر فناوری‌ها برای ارائه و سفارش تبلیغات مرتبط استفاده کنند، تحت پوشش خط‌مشی رازداری ما نخواهند بود.

همچنین شرکت‌هایی که در قالب همکاران تجاری و یا هر نحو دیگر در تعامل با این شرکت قرار دارند تابع این خط‌مشی نیستند.


 

ضمانت اجرا


این شرکت در استفاده و حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد است و گواهی می‌کند که به اصول خط‌مشی حفظ حریم خصوصی کاربران در اعلام، حق انتخاب، انتقال به غیر، امنیت، تمامیت داده‌ها، حق دسترسی و ضمانت اجرایی پایبند باشد. این شرکت با توجه به آخرین حقوق عمومی کاربران اینترنت که توسط مجامع رسمی تعیین می‌شود، به‌صورت مداوم حقوق کاربران خود را رصد نموده و از آن دفاع می‌کند.

همچنین ما به‌طور مرتب رعایت خود از خط‌مشی رازداری خود را مورد بازبینی قرار می‌دهیم. ما همچنین از چندین چارچوب خودگردان پیروی می‌کنیم. هنگامی‌که ما شکایت‌های کتبی و رسمی دریافت می‌کنیم، برای پیگیری با فردی که شکایت کرده است تماس می‌گیریم. ما با مقامات قانونی مناسب، ازجمله مقامات محافظ داده‌های محلی، همکاری می‌کنیم تا هرگونه شکایت در ارتباط با انتقال داده‌های شخصی که امکان رفع مستقیم آن با کاربرانمان وجود ندارد را موردبررسی قرار دهیم.


 

تغییرات


خط‌مشی رازداری ما در فواصل زمانی مختلف ممکن است تغییر کند. ما بدون رضایت صریح شما، حقوق شما بر اساس مقررات این خط‌مشی رازداری را کاهش نخواهیم داد. ما هرگونه تغییر در خط‌مشی رازداری را در این صفحه اعلام می‌کنیم و درصورتی‌که این تغییرات مهم باشند، اعلان‌های گسترده‌تری ارائه می‌کنیم (ازجمله برای برخی از خدمات، رایانامه مربوط به تغییرات خط‌مشی رازداری ارسال خواهد شد). ما همچنین نسخه‌های قبلی این خط‌مشی رازداری را برای بازبینی شما در قسمت بایگانی نگهداری می‌کنیم.

در زمان انجام تغییرات متن توافقنامه جدید به مدت یک ماه در همین صفحه به‌روزرسانی خواهد شد و پس‌ازآن (یک ماه پس از در تاریخی که در پانوشت خواهد آمد) شرایط جدید اعمال خواهد شد.

شماره نسخه
1.1.2

زمان آخرین ویرایش
پانزدهم شهریور ۱۳۹۴

مشتریان ما