1 1 1 1 1

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در حال حاضر شرکت مشغول انجام چندین پروژه متفاوت است. به‌زودی آخرین اخبار در خصوص این محصولات از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در حال حاضر شرکت مشغول انجام مذاکره به‌منظور ارائه چندین محصول متفاوت است. به‌زودی آخرین اخبار در خصوص این محصولات از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فناوری اطلاعات یکی از مهم‌ترین دستاوردهای هزاره سوم است. این فناوری در جهان کنونی با واژه اینترنت آمیخته‌شده و آن را در ذهن تداعی می‌کند. شبکه‌ای بزرگ و فراگیر که بیش از سه میلیارد کاربر مختلف از سراسر دنیا به آن متصل هستند!
سایت‌ها مهم‌ترین قسمت شبکه جهانی اینترنت و درواقع محتوای آن هستند. سایت‌ها درواقع علت اصلی مراجعه کاربران به آن هستند. سایت‌های مختلف خدمات گوناگونی عرضه می‌کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آنچه موردنظرشان است، در اختیارشان قرار گیرد.
درست به همین دلیل است که مدیران سایت‌ها، یکی از ارکان اینترنت هستند. افرادی که با مدیریت سایت‌های خود خدمات گوناگونی را به کاربران مختلف در سراسر جهان عرضه می‌کنند. به دلیل رقابت شدی بین سایت‌های مختلف، بهتر شدن سایت از منظر کیفیت محتوا، سرعت بارگذاری، امنیت، پشتیبانی از دستگاه‌های مختلف و غیره همواره دغدغه مدیران مختلف بوده است.
«شرکت میعاد گستران آتیه» به‌تازگی اجرای پروژه «ارزیابی، پایش و بهبود سایت‌های ایرانی» را آغاز نموده است. این پروژه با همکاری برترین متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، باهدف «ارتقاء وب ایرانی» از بهار ۱۳۹۴ آغازشده است.
در این مسیر و در گام نخست، اقدامات لازم جهت «ارزیابی سرعت بارگذاری سایت‌های ایرانی» صورت پذیرفت، زیرا این ویژگی علاوه بر اینکه بسیار مشهود است، یکی از بارزترین خصوصیاتی است که مدیران سایت‌ها می‌خواهند آن را بهبود بخشند.
در این مرحله از ابزارهای متعدد برای سنجش سرعت سایت استفاده کردیم، لازم به ذکر است که در این آزمون:

  • روش ما منطبق با استانداردهای سنجش سرعت شرکت‌های گوگل (تحت عنوان پروژه Google Page Speed Insight) و شرکت یاهو (تحت عنوان Yslow) است؛
  • علاوه بر محتوای سایت، شرایط میزبانی، کیفیت فایل‌ها و پیوست‌ها و سایر مواردی که می‌توانست بروی سرعت بارگذاری سایت مؤثر باشد نیز بررسی‌شده است؛
  • تمام آزمون‌ها علیرغم محدودیت‌های بسیار، در داخل کشور انجام شد تا شرایط سنجش و ارزیابی تا اندازه زیادی به شرایط کاربران نزدیک باشد؛
  • ما روش آزمون خود را به نحوی در نظر گرفتیم که بسیار گویا باشد و کاملاً با فرهنگ کشور و زبان پارسی تطابق داشته باشد. همچنین سعی کردیم تا شرایط خاص کشور را نیز در نظر بگیریم؛

ازآنجاکه این اطلاعات برای مدیران سایت‌ها نیز مفید خواهد بود باشد، لذا ما دسترسی به آن را برای ایشان نیز فراهم کرده‌ایم.

سبد خرید من

ورود اعضاء

مشتریان ما