1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از اینکه از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنید، سپاسگزاریم!

استفاده شما از خدمات ما ازجمله این سایت، به معنای موافقت شما با شرایط بهره‌گیری از خدمات است. لطفاً قبل از استفاده از خدمات ما، شرایط استفاده از آن را به‌دقت مطالعه کنید.
توجه فرمایید که خدمات ما در این سایت ما بسیار متنوع هستند، ازاین‌رو برخی مواقع شرایط اضافی یا شرایط خاص محصول (ازجمله شرایط سنی) اعمال می‌شوند. شرایط اضافی همراه با خدمات مربوطه در دسترس خواهد بود و اگر از آن خدمات استفاده کنید، آن شرایط اضافی بخشی از قرارداد شما با ما می‌شود. 

استفاده از خدمات ما


شما باید از کلیه خط‌مشی‌هایی که به‌واسطه خدمات ما در اختیار شما قرارگرفته است، پیروی کنید.

شما نباید از خدمات ما سوءاستفاده کنید. به‌عنوان‌مثال در خدمات ما تداخل ایجاد کرده و یا برای دسترسی به آنها از روشی به‌جز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط ما استفاده نمایید. شما می‌توانید از خدمات ما فقط به گونه که توسط قانون مجاز شناخته‌شده، استفاده کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط‌مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارائه خدمات به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآوریم.

استفاده از خدمات ما سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از دارایی‌ها و حقوق معنوی موجود در آنها یا محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوای خدمات ما را ندارید، مگر اینکه دارنده آن خدمات به شما اجازه دهد یا به‌گونه‌ای دیگر به‌واسطه قانون مجاز به انجام این کار باشید. این شرایط به شما این حق را نمی‌دهند که از نشانه یا لوگوهای استفاده‌شده در این خدمات استفاده کنید. اعلامیه‌های حقوقی نمایش داده‌شده در خدمات ما را حذف یا نامفهوم نکرده یا آنها را تغییر ندهید.

در برخی از خدمات ما، محتویاتی به نمایش گذاشته می‌شود که متعلق به ما نیست. مسئولیت این محتویات تنها بر عهده سازمانی است که آن را در اختیار افراد قرار داده است. ما ممکن است محتوا را مورد بازبینی قرار دهیم تا تعیین کنیم که غیرقانونی نباشد یا اینکه خط‌مشی‌های ما را نقض نکند، همچنین درصورتی‌که یک محتوا به‌صورت منطقی خط‌مشی‌های ما یا قانون را نقض کند، آن را حذف کرده یا نمایش نمی‌دهیم؛ اما این امر لزوماً به معنای این نیست که ما تمام محتویات را بازبینی می‌کنیم، بنابراین لطفاً تصور نکنید که ما این کار را انجام می‌دهیم.

ما ممکن است اعلامیه‌های خدمات، پیام‌های اجرایی و سایر اطلاعات را در ارتباط با استفاده شما از خدمات برای شما ارسال کنیم. شما می‌توانید برخی از این ارتباطات را لغو کنید.


 

حساب کاربری شما


شما ممکن است برای استفاده از برخی خدمات ما به حساب کاربری نیاز داشته باشید. شما ممکن است شخصاً یک حساب ایجاد کرده باشید یا اینکه سرپرستی مانند کارفرما یا موسسه آموزشی، حساب کاربری را به شما اختصاص داده باشد. اگر از یک حساب کاربری استفاده می‌کنید که توسط یک سرپرست به شما اختصاص داده‌شده است، ممکن است شرایط اضافی یا متفاوتی در مورد شما اعمال شود و سرپرست شما ممکن است به حسابتان دسترسی داشته باشد یا آن را غیرفعال کند.

 

حفاظت از حق نشر و حریم خصوصی


در خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی کاربران درباره نحوه استفاده ما از داده‌های شخصی شما و محافظت از حریم خصوصی شما هنگام استفاده از خدمات ما توضیح داده‌شده است. با استفاده از خدمات ما، شما موافقت می‌کنید که ما مجاز به استفاده از آن داده‌ها مطابق با خط‌مشی حفظ حریم خصوصی کاربران هستیم.

ما به اعلان‌های نقض حق نشر واکنش نشان داده و بر اساس رویه تعیین‌شده در قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال آمریکا و یا سایر قوانین محلی موجود، حساب‌های افراد تکرارکننده نقض حقوق را مسدود می‌کنیم. ما اطلاعات مرتبط را در اختیار دارندگان حق نسخه‌برداری قرار می‌دهیم تا دارایی معنوی خود را به‌صورت آنلاین مدیریت کنند.


 

محتوای ارسالی ما


ما در این سایت نسبت به اطلاع‌رسانی گسترده در مورد بسیاری از مطالب اقدام می‌کنیم. بسیاری از این محتویات توسط اشخاص مختلف با تکیه‌بر اعتماد بر ما و برای انتشار در سایت ما تهیه‌شده است، لذا ما تا حد امکان این قابلیت که کاربران مختلف بخواهند نسبت به درج محتویات موجود در این سایت از روش‌هایی مانند برداشتن/انداختن برای سایت‌های دیگر استفاده کنند، اجتناب می‌کنیم.

ما استفاده مجدد از مطالب را تنها به شرطی مجاز می‌دانیم که لینک معتبری به محتوای اصلی موجود بوده و منبع در آن مطلب ذکرشده باشد، در غیر این صورت ما استفاده از محتویات سایت خود را چه محتویات آن از سوی کاربران منتشرشده باشد و چه از سوی شرکت مجاز نمی‌دانیم و انحصار مالکیت معنوی آن را تنها در نزد منتشرکننده محصور می‌دانیم.


 

محتوای ارسالی شما


برخی از خدمات ما به شما امکان می‌دهند که محتوا ارسال کنید. مالکیت هرگونه دارایی معنوی موجود در محتویاتی که توسط کاربران منتشر می‌شود در اختیار ایشان باقی می‌ماند و این اجازه انحصاری نیست بنابراین کاربران می‌توانند همچنان از محتویاتی که در این سایت منتشر نموده‌اند، به هر صورتی که مایل باشند، استفاده نمایند ازجمله اینکه به دیگران اجازه دهند که از آنها استفاده کنند. به‌طور خلاصه، آنچه متعلق به شماست، همچنان به شما تعلق خواهد داشت.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه ذخیره و استفاده ما از محتوا را می‌توانید در خط‌مشی حفظ حریم خصوصی کاربران یا شرایط اضافی برای خدمات خاص بیابید.

به‌صورت عام، هنگام ارسال محتوا توسط کاربران نکات زیر باید مدنظر ایشان قرار داشته باشد:

 • موارد کاملاً ممنوع

  بدون در نظر گرفتن مکان بهره‌گیری از سایت و یا شرایط مخاطب موارد زیر صریحاً و مؤکداً ممنوع است:

  • افشای اسرار و اطلاعاتی اشخاص به نحوی موجب بروز هر نوع خسارت مادی و معنوی برای ایشان گردد؛

  • هر نوع محتوی که با عرف اخلاق مغایر باشد؛

  • محتویات مرتبط با امور جنسی از هر نوع و در هر سطحی حتی برای مطالب پزشکی؛

  • هر نوع مطلب که به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم توهین به اشخاص، گروه‌ها، ادیان، فرقه‌ها، قبایل، نژادها و یا موارد ازاین‌دست باشد؛

  • هر مطلبی که استفاده از آن برای کاربران کمتر از 13 سال آسیب‌رسان تشخیص داده شود؛

 • دخالت در حریم خصوصی کاربران

  هر نوع مکاتبه کاربران که در قسمت‌های مختلف این سایت انجام می‌شود بهر نحو که باشد ازجمله رایانامه، پیام خصوصی و نظرات، به‌عنوان اسرار شخصی کاربران قلمداد شده و این شرکت حداکثر سعی خود را برای صیانت از آن بکار خواهد برد، هر نوع نشر این‌گونه از مطالب ممنوع است.
  در این خصوص شرکت حق دعاوی حقوقی مستقل کاربران علیه افراد متخلف را به رسمیت می‌شناسد.

 • حق نشر (CopyRight)

  این شرکت تابع قوانین حمایت از حقوق مالکیت معنوی است، لذا ارائه محتوایی که با این قوانین در تضاد باشند نظیر کرک، شماره‌سریال، متن منتشرنشده، الگوریتم‌ها و سایر موارد مشتمل ممنوع است.

 • صیانت از زبان‌های بومی

  به‌منظور صیانت از خط و زبان بومی کشورهای مختلف استفاده از صورت‌های غلط نوشتاری برای ارائه محتویات نظیر فینگلیش برای پارسی ممنوع است.

 • حق نشر مطالب

  هنگامی‌که شما محتوایی را آپلود کرده یا به هر شکل برای خدمات ما ارسال می‌کنید، یک مجوز جهانی در اختیار ما (و کسانی که ما با آنها کار می‌کنیم) قرار می‌دهید تا بتوانند کارهای زیر را در مورد آن محتوا انجام دهند:
  استفاده، میزبانی، نگهداری، تولید مجدد، ایجاد اصلاحات، ایجاد کارهای اقتباسی (مانند مواردی که حاصل از ترجمه، سازگاری یا ایجاد سایر تغییراتی است که بر اساس آنها محتوای شما به گونه بهتری با خدمات ما کار کند)، برقراری ارتباط، انتشار، اجرای عمومی، نمایش عمومی و توزیع این محتوا.

  حقوقی که شما در این مجوز ارائه می‌کنید، برای اهداف محدودی ازجمله اجرا، تبلیغات یا ارتقای خدمات و تولید خدمات جدید است. حتی اگر پس‌ازآن دیگر از خدمات ما استفاده نکنید، این مجوز همچنان دارای اعتبار است. در برخی خدمات روش‌هایی وجود دارد که از آن طریق بتوانید به محتوای ارائه‌شده در آن خدمات دسترسی داشته یا آن را حذف کنید. همچنین در برخی از خدمات ما، شرایط یا تنظیماتی وجود دارد که محدوده استفاده ما از محتوای ارائه‌شده از طریق آن خدمات را محدود می‌کند. مطمئن شوید که برای هرکدام از محتواهایی که برای خدمات ما ارسال می‌کنید، از حقوق لازم برخوردار باشید.

 • جلوگیری از نشر محتویات متخلف

  محتویاتی که قوانین این سایت را نقض کند، بدون اطلاع نگارنده حذف خواهد گردید و با توجه به وضعیت و سابقه تخلف این شرکت حقوق بعدی خود را محفوظ می‌داند.

 • تشخیص تخلف

  تصمیم‌گیری در رابطه با تطبیق و یا عدم تطبیق محتویات با قوانین بر عهده واحد حقوقی این شرکت است.

  چنانچه هرکدام از کاربران نسبت به تصمیمات اخذشده در این خصوص اعتراضی دارند، می‌توانند از طریق نامه‌نگاری الکترونیکی با واحد حقوقی و یا اعلام دعوی در مراجع قانونی مسئله را پیگیری نمایند.


 

اطلاعاتی درباره نرم‌افزار موجود در خدمات ما


هرگاه یکی از خدمات ما دارای نرم‌افزار قابل دانلود باشد یا به آن نیاز داشته باشد، این نرم‌افزار به‌طور خودکار و با ارائه یک نسخه یا ویژگی جدید، در دستگاه شما بروز می‌شود. برخی از خدمات ممکن است به شما امکان دهند تا تنظیمات به‌روزرسانی خودکار خود را انجام دهید.

این شرکت یک مجوز شخصی، جهانی، بدون حق ثبت، غیرقابل تخصیص به سایر افراد و غیر انحصاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از نرم‌افزار ارائه‌شده به شما توسط شرکت میعاد گستران آتیه به‌عنوان بخشی از خدمات ما استفاده کنید.

هدف از ارائه این مجوز آن است که به شما امکان دهد از خدمات ما همان‌گونه که توسط ما ارائه شده‌اند و به‌گونه‌ای که در شرایط مجاز شناخته‌شده است، استفاده کرده و لذت ببرید. شما اجازه ندارید هیچ بخشی از خدمات یا نرم‌افزارهای ارائه‌شده همراه آنها را کپی کرده؛ تغییر داده، توزیع کرده، فروخته یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آنها را مهندسی معکوس کرده یا تلاش کنید کد منبع آنها را استخراج کنید، به‌جز در مواردی که قانون این محدودیت‌ها را لغو کند یا مجوز کتبی از طرف ما داشته باشید.

نرم‌افزارهای منبع باز (Open Source) برای ما مهم است. برخی از نرم‌افزارهای مورداستفاده در خدمات ما ممکن است تحت مجوز منبع باز ارائه شوند که ما در دسترس شما قرار می‌دهیم. ممکن است مقرراتی در مجوز منبع باز وجود داشته باشد که صراحتاً برخی از این شرایط را باطل نماید.


 

تغییر و پایان دادن به استفاده از خدمات ما


ما به‌طور مداوم در حال تغییر و بهبود خدمات خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم و همچنین ممکن است یکی از خدمات خود را به‌طورکلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآوریم.

شما می‌توانید هرگاه خواستید دیگر از خدمات ما استفاده نکنید، اگرچه ما از رفتن شما متأسف خواهیم شد. همچنین ممکن است ما در هر زمان ارائه خدمات به شما را متوقف کنیم و یا اینکه محدودیت‌های جدیدی را به خدماتمان اضافه کرده یا ایجاد کنیم.

ما معتقدیم که داده‌های شما متعلق به خود شماست و حفظ دسترسی شما به چنین داده‌هایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر ما بخواهیم ارائه خدماتی را قطع کنیم، درجایی که به‌صورت منطقی امکان‌پذیر باشد، پیشاپیش شما را به‌گونه‌ای متعارف مطلع کرده و به شما فرصت می‌دهیم تا اطلاعات خود را از آن سرویس خارج کنید.


 

ضمانت‌ها و اعلامیه‌های سلب مسئولیت ما


ما خدمات خود را در سطحی منطقی از مهارت و دقت ارائه می‌کنیم و امیدواریم که از استفاده از آنها لذت ببرید؛ اما موارد خاصی وجود دارند که ما درزمینه خدمات خود تضمینی ارائه نمی‌کنیم.

به‌غیراز مواردی که صریحاً در این شرایط یا شرایط اضافی قیدشده است، نه شرکت میعاد گستران آتیه و نه عرضه‌کنندگان و توزیع‌کنندگان آن تعهد خاصی درباره خدمات نمی‌دهند. به‌عنوان‌مثال، ما تعهدی درباره محتوای درونی خدمات، عملکرد خاص خدمات، قابل‌اعتماد بودن، در دسترس بودن یا قابلیت برآوردن نیازهای شما نخواهیم داشت. ما خدمات را «همان‌گونه که هست» ارائه می‌کنیم.

برخی از حوزه‌های قضایی ضمانت‌های خاصی مانند ضمانت تلویحی دارا بودن قابلیت تجاری، تناسب با اهداف خاص و عدم نقض حقوق را ارائه می‌دهند. تا حدی که قانون مجاز بداند، ما تمام ضمانت‌نامه‌ها را مستثنا می‌کنیم.


 

مسئولیت در برابر خدمات ما


وقتی قانون مجاز بداند، شرکت میعاد گستران آتیه و توزیع‌کنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات آن، مسئول از دست رفتن سرمایه، سود یا داده‌ها، خسارت‌های مالی و آسیب‌های غیرمستقیم، خاص، تبعی، عبرت‌آموز یا کیفری نخواهند بود.

تا حدی که قانون مجاز بداند، تعهد کلی شرکت میعاد گستران آتیه و ارائه‌دهندگان و توزیع‌کنندگان آن، برای هر ادعایی تحت این شرایط، شامل کلیه ضمانت‌نامه‌های ضمنی، به مبلغی محدود می‌شود که شما برای استفاده از این خدمات (به انتخاب ما برای ارائه مجدد خدمات به شما) به ما پرداخت کرده‌اید.

در تمام موارد، شرکت میعاد گستران آتیه و ارائه‌دهندگان و توزیع‌کنندگان آن مسئول هرگونه خسارت و زیانی که به‌طور منطقی قابل پیش‌بینی نیست، نمی‌باشند.


 

استفاده‌های تجاری از خدمات ما


اگر از خدمات ما برای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنید، آن کسب‌وکار این شرایط را می‌پذیرد. این شرکت و شرکت‌های وابسته، مأموران، نمایندگان و کارمندان آن باید از هرگونه ادعا، دادخواست یا عملی که در رابطه با یا ناشی از استفاده از خدمات یا رعایت نکردن این شرایط باشد، در امان باشند یا خسارت آنها جبران شود و این شامل هرگونه مسئولیت یا هزینه ناشی از ادعاها، زیان‌ها، خسارات، دادخواست‌ها، احکام، هزینه‌های دادرسی و هزینه‌های وکیل می‌شود.


 

شرایط نسخه آزمایشی


اگرچه طراحان و سردبیران این سایت در زمان انتشار اطلاعات تا حد امکان از صحت اطلاعات موجود اطمینان حاصل کرده‌اند، اما ازآنجاکه به دلیل بروز خطای انسانی ممکن است در هنگام طراحی صفحات و یا ثبت اطلاعات خطایی رخ‌داده باشد، این سایت تا زمان نهایی شدن نسخه آزمایشی و تبدیل وضعیت سایت به نسخه نهایی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خطاهای نگارشی و یا احتمالی موجود عهده‌دار نخواهد شد.

در زمان تغییر وضعیت سایت به نسخه نهایی ممکن است مواردی نظیر حدود دسترسی، میزان دسترسی، امکانات و یا مواردی دیگر دچار تغییر شود، این سایت هیچ‌گونه مسئولیت در خصوص محدودیت‌های احتمالی که در زمان نهایی کردن سایت رخ می‌دهد نمی‌پذیرد.


 

درباره این شرایط


این شرایط رابطه تنها بین ما و شما را کنترل می‌کنند و هیچ‌گونه حقوقی را که به نفع شخص ثالث باشد ایجاد نمی‌کنند.

اگر بین این شرایط و شرایط اضافی تداخلی وجود داشته باشد، شرایط اضافی برای کنترل آن تداخل اولویت دارد.

اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده‌ایم.

اگر درنهایت شرط خاصی قابل‌اجرا نباشد، این بر شرایط دیگر تأثیر نخواهد داشت.


 

دعاوی حقوقی


این سایت به‌صورت جهانی کنترل و مدیریت می‌شود، لذا بنا بر قوانین شبکه جهانی اینترنت در هرکجای دنیا که مورداستفاده قرار گیرد تابع قوانین آن مکان است. لذا به‌عنوان‌مثال، کاربران ایرانی ملزم به رعایت هرگونه محدودیتی که در قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، هستند.

در مورد هرگونه منازعه ایجادشده در اثر یا در ارتباط با این شرایط خدمات، قوانین محلی مشروط به آنکه در تعارض با شرایط و قوانین ارائه خدمات در سایر مناطق نباشند، قابل‌اعمال خواهد بود.

کلیه ادعاهای ایجادشده در اثر یا در ارتباط با این شرایط یا خدمات، به‌طور خاص تنها در دادگاه‌های محل اقامت دفتر مرکزی شرکت جنبه قانونی پیدا می‌کنند و شما با شرکت میعاد گستران آتیه در موردبررسی قانونی در این دادگاه‌ها با یکدیگر به توافق رسیده‌اید.


 

تغییرات


ما ممکن است قوانین بهره‌گیری کنونی از خدمات یا شرایط اضافی را که در مورد یکی از خدمات ما اعمال می‌شود را تغییر دهیم تا به‌عنوان‌مثال تغییرات قانون یا تغییرات خدمات ما را منعکس کنند. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در همین صفحه قرار خواهیم داد و شما باید مرتباً شرایط را بررسی کنید.

ما اعلامیه شرایط اضافی تغییر داده‌شده را در خدمات قابل‌اعمال، در صورت امکان پست خواهیم کرد. تغییرات به‌صورت عطف‌به‌ماسبق اعمال نمی‌شوند و زودتر از چهارده روز پس از پست شدن آنها اجرا نخواهند شد؛ اما تغییرات مربوط به عملکردهای جدید برای یکی از خدمات یا تغییرات ایجادشده به دلایل حقوقی بلافاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. اگر شما با شرایط اصلاح‌شده برای یکی از خدمات ما موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.

در زمان انجام تغییرات متن شرایط بهره‌گیری از خدمات جدید به مدت یک ماه در همین صفحه به‌روزرسانی خواهد شد و پس‌ازآن (یک ماه پس از در تاریخی که در پانوشت خواهد آمد) شرایط جدید اعمال خواهد شد.

شماره نسخه
1.2.1

زمان آخرین ویرایش
پانزدهم شهریور ۱۳۹۴

مشتریان ما